Współpraca z autorką książek i bajek dla dzieci – Małgorzatą Wójcik

Mamy zaszczyt poinformować, że Poradnia nasza rozpoczęła współpracę z panią Małgorzatą Wójcik – autorką bajek i opowiadań dla dzieci, a także scenariuszy zajęć edukacyjnych drukowanych w ogólnopolskich czasopismach. Pani Małgorzata jest również autorką książki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym pt: „Przygoda w kapeluszu”, a w ramach własnego projektu: „Bajka szyta na miarę wyobraźni” tworzy i szyje bajki.

Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą zamieszczoną na stronie internetowej pani Małgorzaty Wójcik: https://www.literycztery.pl/

A tu kilka słów o osobie p. Małgorzaty Wójcik:

” Z wykształcenia jestem polonistką, z zamiłowania autorką bajek i opowiadań dla dzieci, a także scenariuszy zajęć edukacyjnych drukowanych w ogólnopolskich czasopismach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W latach 2002-2018 pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w gimnazjum, natomiast w latach 2011-2018 na stanowisku wicedyrektora.
Uważam, że dzięki pasji i zaangażowaniu codziennie możemy odkrywać nowe horyzonty w każdej dziedzinie naszego życia. Jestem autorką książki dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym pt: „Przygoda w kapeluszu”, a w ramach własnego projektu: „Bajka szyta na miarę wyobraźni” tworzę i szyję bajki.
Dlaczego zachęcam do takiego działania? Bo stawiam na wartości, kreatywność, a co za tym idzie – wszechstronny rozwój. Z czytania książek, ze wspólnego czytania, płynie wiele korzyści. Oprócz wzbogacania słownictwa, zdobywania wiedzy, relaksu czy pobudzania wyobraźni budujemy silne więzi. Książka to przecież pretekst do rozmowy, a rozmowa to bliskość, szczerość, mówienie o swoich potrzebach, to także rozwiązywanie problemów. To po prostu obecność, która jest tak ważna, szczególnie w dzisiejszych czasach.

A oto kilka prac Pani Małgosi:

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek  12:00 – 20:00

KONTAKT TELEFONICZNY

  725 555 425

531 487 061

GDZIE NAS MOŻESZ ZNALEŹĆ

Ulica Lecha i Marii Kaczyńskich 14, 97-400 Bełchatów

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług.

CZYTAJ

Druki do pobrania

Tu można pobrać gotowe formularze niezbędne przy wizytach w naszej Poradni

POBIERZ

Kontakt

Jeśli mają Państwo do nas pytania zapraszamy do skorzystania z formularza.

NAPISZ